bopen
Slide background

با حساب بوک ایرانیان

امکان دسترسی به حسابها ، گزارشات و اسناد

از هر نقطه در هر زمان

Slide background

حذف محدودیتهای سخت افزار پرقدرت برای مشتری

نگران تخریب اطلاعات توسط قطع برق یا ویروس ها نباشید

کاربری آسان با محیط کاربر پسند

Slide background

دسترسی به اطلاعات واحدها و شعب

گزارشات جامع، بروزومقایسه‌ای بصورت کلان

Slide background

آموزش راهبری سیستم

خدمات پشتیبانی همه جانبه

خدمات الکترونیکی ویژه

Slide background

خدمات مالی

مشاوره مالی و مالیاتی

معرفی شرکت نرم افزارحساب بوک ایرانیان

welcome-image

در دنیای امروز هر روز شکل تازه ای از ارتباطات اقتصادی به وجود می‌آید و افراد و شرکتها و مؤسسات با یکدیگر در ارتباط می‌باشند و تغییرات مالی آنها بر یکدیگر تأثیر دارد و روز به روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر می‌شود . این عوامل باعث می شود که نقش حسابداری به عنوان فراهم کننده اطلاعات مالی بر مبنای استانداردهای حسابداری برای استفاده کنندگان بیشتر مشخص گردد .

حسابداری یک سیستم است که در آن فرایند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورتهای حسابداری در شکل ها و مدل های خاص انجام می‌گیرد تا افراد ذینفع درون سازمانی مثل مدیران و یا برون سازمانی مثل بانکها، دولت و … بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

برخی سازمانها دارای شعب متعدد با پراکندگی جغرافیای هستند و یا اینکه بطور همزمان باشخصیتهای حقوقی مجزا درقالب هلدینگ درحال فعالیت میباشند؛ دراین شرایط دردسترس بودن اطلاعات واحدها وارائه گزارشات مالی جامع بصورت کلان ضروری است. لذا مدیران برای اتخاذ تصمیمهای استراتژیک وآگاهی ازوضعیت واحدها نیازمند سیستمی هستند که بتواند گزارشات جامع، بروز و مقایسه‌ای را به آنها ارائه نماید.

استفاده از حسابداری آنلاین بسیار با صرفه و اقتصادی بوده است . سیستم حسابداری آنلاین ، امکان دسترسی به حسابها ، گزارشات و اسناد را از هر نقطه ای فراهم می کند، بدون اینکه نیاز باشد نرم افزاری روی سیستم مربوطه نصب شود و تنها از طریق خطوط اینترنت. حتی می توانید از طریق گوشی موبایل نیز به انجام امور حسابداری بپردازید. لذا نرم افزار حسابداری انلاین حساب بوک ایرانیانبا امکاناتی پیشرفته و در عین حال کاربر پسند ، با محیطی کاملا امن و مقاوم در برابر نفوذ و هک ، بر اساس نیاز شرکت ها و سازمان ها به داشتن سیستم حسابداری غیرمتمرکز به وجود آمده است .

برای مشاهده نمودار کاری حساب بوک ایرانیان کلیک کنید

چرا حساب بوک ایرانیان

کاربری
سیستم
هزینه